×
سامانه جامع دانشگاه
سامانه پست الکترونیک
سامانه کتابخانه
سامانه آموزش مجازی
نظرسنجی
ارتباط با ریاست
  • نسخه آزمایشی

EN RU

کسب رتبه برتر در اولین رویداد ملی "استارت آپ شاهد" توسط جناب آقای دکتر ابوالفضل طهماسبی

20 اسفند 1399 | 14:30

کسب رتبه برتر در اولین رویداد ملی "استارت آپ شاهد" در حوزه زیست فناوری توسط جناب آقای دکتر ابوالفضل طهماسبی ریاست محترم دانشگاه گنبدکاووس و عضو هیات علمی گروه آموزشی مرتع و آبخیزداری

به گزارش خبرنگار حوزه علم و فناوری گروه علمی فرهنگی هنری خبرگزاری صدا و سیما، مسئول برگزاری رویداد ملی "استارت آپ شاهد" گفت: در حوزه فناوری اطلاعات (آی تی) حمید دهنوی پور از تهران، در حوزه الکترونیک وحید تیموری از تهران، در حوزه مکاترونیک حسن رسان‌نژاد از کرج و در حوزه صنایع پزشکی آرش امینی از تهران برگزیده شدند.
خانم فاطمه حبیبی افزود: جناب آقای دکتر ابوالفضل طهماسبی از گلستان، سمیه الله ویسی از همدان، پریسا قیومی از اردبیل و امید پوره‌یی از همدان به ترتیب در حوزه‌های زیست فناوری، نانو کشاورزی، نانو و زیست فناوری رتبه‌های برتر را به دست آوردند.
وی اضافه کرد: در حوزه کشاورزی ساره آذرمی از کرج، در حوزه صنایع غذایی مهربد مهرافزا از تهران، در حوزه زیست فناوری محمد‌مهدی ترابیان از تهران و در حوزه صنایع پزشکی محمود رزاق شعار از تهران به عنوان برگزیده معرفی شدند.
خانم حبیبی گفت: تیم‌های برگزیده برای اجرای ایده‌های خود به شرکت‌های شتاب دهنده و صندوق‌های حمایتی معرفی می‌شوند.
مسئول برگزاری رویداد ملی "استارت آپ شاهد" افزود: بعد از انتشار فراخوان، ۳۰۰ ایده توسط نخبگان، سرآمدان شاهد و ایثارگران از سراسر کشور ثبت شد و پس از داوری اولیه ۱۰۰ ایده به مرحله نیمه نهایی و ۱۲ ایده به مرحله نهایی راه پیدا کردند.
خانم فاطمه حبیبی اضافه کرد: " کشاورزی صنایع غذایی"، " آی تی"، " الکترونیک، مکانیک، مکاترونیک و آی تی متالوژی"، " علوم انسانی و فرهنگ"، "نانو زیست فناوری، بیوشیمی و پوشاک"، "گردشگری کسب و کارآفرین تک" و "صنایع پزشکی و فیزیولوژی" از بخش‌های این رویداد بودند.
در این مراسم همچنین از سامانه اطلاعات نخبگان شاهد و ایثارگر با عنوان "گنج شاهد" رونمایی شد.